Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Hotel Laodamia_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Hotel Laodamia_třílůžkový pokoj s možnosti přistýlky
třílůžkový pokoj s možnosti přistýlky

1/3+1_P

Možné obsazení: 2/0, 1/1, 0/2, 3/0, 2/1, 1/2, 0/3, 4/0, 3/1, 2/2, 1/3,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Název hotelu:

Hotel Laodamia

Poloha:

moderní hotel ve velmi elegantním stylu se nachází jen pár kroků od centra letoviska, pouhých 30 m od pláže a 80 m od sesterského hotelu Protessialos. Celá řada taveren, restaurací i rychlých občerstvení (výborný gyros), obchodů s potravinami, suvenýry, pošta, půjčovny kol, motorek i automobilů pár desítek metrů od hotelu.

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje (některé s možností jedné nebo dvou přitýlek) s vlastním soc. zařízením (SWC, fén), malou lednicí, TV, klimatizací (zdarma), sejfem (zdarma) a balkónem.

Vybavení:

recepce a stylově vybavené lobby s posezením, bar, restaurace s vnitřní i venkovní částí (terasa), fitness centrum, Wi-Fi v celém hotelu zdarma.

Stravování:

snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci (vnitřní část i venkovní otevřená terasa).  

Pláž:

písečná pláž tvořena hrubším vulkanickým pískem s pozvolným vstupem do moře. Pláž je přirozeně chráněna stromy, na pláži je řada barů nabízející slunečníky a lehátka (pouze za útratu v plážovém baru), převlékárny, taverny. Na pláž navazuje park s možností posezení i vyžitím pro malé děti. Nádherně čisté a klidné blankytně modré moře, výhledy na protilehlé ostrovy, plážový servis.. to vše uvítají nejen rodiny s dětmi.

Náš názor:

živé letovisko, perfektní poloha k pořádání výletů, nádherné moře, archeologický areál, výborné jídlo a široké možnosti večerních procházek, nákupů i zábavy!

Info:

Možnosti cestovního pojištění: Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění COVID - více informací zde:

Pojistné limity cestovního pojištění UNIQA | CK BonTon (bontonck.cz)

 

Letadlo - Cena na osobu zahrnuje:

leteckou dopravu Brno - Volos - Brno, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, ubytování a stravu (snídaně nebo polopenze), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Letadlo - Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 3,- Euro/pokoj a noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety