Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Hotel Protessialos_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Hotel Protessialos_dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

1/2+1_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2, 3/0, 2/1, 1/2,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Název hotelu:

Hotel Protessialos

Poloha:

Skvělá poloha hotelu v těsné blízkosti centra letoviska a přitom jen cca 30 metrů od dlouhé pláže tvořené vulkanickým pískem. Pláž je přirozeně stíněna vzrostlými stromy. Plážové bary nabízejí lehátka a slunečníky za konzumaci v baru. Celá řada taveren, restaurací i rychlých občerstvení (výborný gyros), obchodů s potravinami, suvenýry, pošta, půjčovny kol, motorek i automobilů pár desítek metrů od hotelu.

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje (některé s možností jedné přistýlky)s balkonem s přímým nebo bočním výhledem na moře, vlastním soc. zařízením (SWC, fén), malou lednicí, TV, klimatizací (zdarma).

Vybavení:

recepce a stylově vybavené lobby s posezením, venkovní terasy, salonek s krbem, jídelna, kde je podávána snídaně formou bufetu, výtah a Wi-Fi v celém objektu zdarma

Stravování:

snídaně formou bufetu jsou podávány přímo v jídelně hotelu Protessialos, večeře formou bufetu pak v sesterském hotelu Laodamia 80 m od hotelu Protessialos v krásné restauraci s vnitřní i venkovní částí (terasa).

Pláž:

písečná pláž tvořena hrubším vulkanickým pískem s pozvolným vstupem do moře. Pláž je přirozeně chráněna stromy, na pláži je řada barů nabízející slunečníky a lehátka (pouze za útratu v plážovém baru), převlékárny, taverny. Na pláž navazuje park s možností posezení i vyžitím pro malé děti. Nádherně čisté a klidné blankytně modré moře, výhledy na protilehlé ostrovy, plážový servis.. to vše uvítají nejen rodiny s dětmi.

Náš názor:

živé letovisko, perfektní poloha k pořádání výletů, nádherné moře, archeologický areál, výborné jídlo a široké možnosti večerních procházek, nákupů i zábavy!

Info:

Možnosti cestovního pojištění: Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění COVID - více informací zde:

Pojistné limity cestovního pojištění UNIQA | CK BonTon (bontonck.cz)

 

Letadlo - Cena na osobu zahrnuje:

leteckou dopravu Brno - Volos - Brno, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, ubytování a stravu (snídaně nebo polopenze), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Letadlo - Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 1,5 Euro/pokoj a noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety