Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
BARCELONA s možností výletu na Montserrat_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
BARCELONA s možností výletu na Montserrat_třílůžkový pokoj
třílůžkový pokoj

1/3_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 3/0,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

BARCELONA s možností výletu na Montserrat

Úvod:

Prodloužený víkend v Barceloně, letecky z Prahy, český průvodce, ubytování v centru se snídaněmi

1. den:

odlet v dopoledních hodinách z Prahy do Barcelony, ubytování v hotelu, odpolední procházka po centru začne na náměstí Placa Catalunya, projdeme se srdcem města – bulvárem Las Ramblas a středověkými uličkami Gotické čtvrti: návštěva světoznámé tržnice s potravinami La Boquería – Mercat de Sant Josep (zde si na své přijdou labužníci a milovníci španělského tapas), Bazilika Santa María del Pi, Katedrála sv. Eulálie (volný čas na prohlídku), Placa del Rei, náměstí sv. Jakuba se sídlem katalánské vlády a radnicí, nádherné náměstí Placa Reial, operní dům Liceu a Kolumbův sloup u přístavu; přejezd metrem na Passeig de Gracia – třídu, která nabízí to nejlepší z katalánské secese a především dva z nejslavnějších domů Antonia Gaudího: Casa Batlló a Casa Milá (La Pedrera). Volný čas na večeři. Fakultativně doporučujeme večerní prohlídku domu Casa Milá (La Pedrera) – čeká Vás dražší, ale nezapomenutelný zážitek – po krátké prohlídce nevšedních interiérů jednoho z nejslavnějších Gaudího domů vystoupáte na střechu, kde si kromě výhledů na nasvětlené město vychutnáte videomaping, při kterém ikonické komíny a střecha ožijí barcelonskou historií – celkovou atmosféru dotvoří rozjímání na nádvoří domu se sklenkou cava (katalánský sekt) v ruce.

2. den:

po snídani volný čas (nákupy, muzea, galerie, doporučuje návštěvu podmořského akvária nebo fotbalového stadionu Camp Nou), fakultativně možnost dopoledního výletu s průvodcem na posvátný horský masiv Montserrat, kde se ukrývá černá socha Panny Marie Montserratské plnící přání poutníků – nevšední den mezi nebem a zemí spojený s prohlídkou benediktinského kláštera a možností ochutnávky likérů od mnichů benediktýnů (za příplatek – v ceně výletu je zahrnuta zpáteční doprava z Barcelony vč. lanovky, oběd formou bufetu, přístup k černé madoně a audiovizuální centrum), odpoledne návrat do Barcelony, podvečerní vyhlídka na Barcelonu z vrchu Montjuic, procházka olympijský areálem (olympijský stadion, věž Calatrava), po setmění světelné představení kouzlené zpívající fontány Font Magica (zdarma), možnost posezení v některém z typických tapas barů, nocleh

3. den:

po snídani prohlídka baziliky La Sagrada Família (nutná rezervace předem), životního díla architekta A. Gaudí, bazilika, která se staví více než 130 let, překvapí svým úchvatným interiérem, který je skutečným pohlazením na duši; poté návštěva nově zpřístupněné Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (UNESCO); volný čas na nákup suvenýrů; odpoledne navštívíme další mistrovské dílo Antonia Gaudího - Parc Güell; prohlídku města zakončíme panoramatickým výhledem na celé město od baziliky Nejsvětějšího srdce Ježíše Krista na hoře Tibidabo, večer volný čas na posezení v některém z nepřeberného množství tapas barů u skleničky vynikající sangrie

4. den:

odlet do Prahy v ranních hodinách

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu, 3x ubytování v 4* hotelu, 2x snídani, transfer letiště-hotel-letiště (realizovaný MHD), služby průvodce.

Cena nezahrnuje:

vstupy, jízdné na MHD, odbavené zavazadlo 2.000,- Kč/ks (v ceně je pouze příruční), turistickou a místní taxu (cca 12 €/os.), příplatek za jednolůžkový pokoj 3.800,- Kč a komplexní cestovní pojištění 200,- Kč/os.

Poznámka:

Ubytování: je zajištěno v 4* hotelu Zenit Borrell cca 5 minut chůze od několika stanic metra a 15 minut chůze od Passeig de Gracia. Příjemně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) jsou s příslušenstvím, TV/SAT, minibarem, fénem a připojením WiFi. Snídaně se podává formou bufetu.

Při rezervaci zájezdu doporučujeme zakoupit si vstupy do následujících památek:

La Sagrada Familia                                                                          750 Kč

Hospital Sta Creu i Sant Pau                                                      460 Kč                                 

La Pedrera – noční návštěva                                                      1.000 Kč

Výlet na Montserrat                                                                    1.990 Kč

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety