Exotika

Vážení zákazníci,

pohodlně se usaďte, pomalu upíjejte svůj oblíbený drink a z našich webových stránek nechejte na sebe dýchat exotický vánek přinášející vůni moře, koření a poznání. V mysli se rázem můžete přenést na hřbet slona stoupajícího k indickému paláci, do japonského rychlovlaku uhánějícího kolem posvátné hory Fuji nebo do nejvyšší budovy na světě. Anebo byste se raději viděli ve stínu palem na bělostné pláži či stanuli tváří v tvář kouzlu Afriky? Žene Vás do dalekých krajů touha objevovat, stejně jako hnala generace lidí před Vámi? Můžete se bez obav vydat na cestu, aniž byste zakusili útrapy oněch dávných cestovatelů.

Sdělte nám svá cestovatelská přání a představy a my se postaráme o to, aby každá Váše cesta do dalekých krajů byla opravdovou dovolenou, na které budete moci všemi smysly nerušeně vnímat rozmanitost světa. Děláme to už více než dvě desítky let!

Budete-li chtít uskutečnit cestu podle vlastních představ, mohou Vám být programy, které vám předkládáme, inspirací. Podle Vašich přání pečlivě připravíme cestu Vašich snů. Chystáte-li se na svoji první velkou cestu, anebo nemáte-li konkrétní představu, můžete zvolit některý z připravených programů. Amerika, Asie, Afrika, Evropa - téměř všechny kontinenty světa máte na dosah! Až už zvolíte kteroukoli možnost, vždy o Vás bude dobře postaráno.

Tak tedy: vydejme se společně na cestu! Cestování za poznání je investice, která se Vám určitě vyplatí. Vždyť navíc můžete objevovat svět při pracovní cestě a spojit tak příjemné s užitečným!