arrowDown
nazev: Itálie
popis: Krásná země plná historických památek, temperamentních obyvatel milujících kulturu a zpěv, vynikající kuchyní,omývaná téměř ze všech stran mořem patří mezi nejvyhledávanější destinace v Evropě. Oblast serverního jadranu nabízí dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, rozsáhlé piniové háje (ideální pro alergiky) a dostupnost historických památek (Benátky, Florencie, Padova, Verona, Ravena, San Marino...) i zábavních center (Gardalandia, Itálie v miniaturách, vodní svět u Rimini...). Cenově dostupné služby, výborné dopravní spojení s ČR a dobrá vybavenost přímořských letovisek, to vše dělá ze severní Itálie ideální místo pro trávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi.

bus_cena_zahrnuje: dopravu autokarem, uvedený počet nocí ubytování s uvedenou stravou, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy.

bus_cena_nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den.

nazev: Rosolina Mare
popis: Turisticky vyhledávaná oblast s nejoblíbenějšími italskými letovisky Bibione, Lignano, Rosolina Mare, Lido di Volano... s širokými písečnými plážemi, bohatou infrastrukturou pro klienty všech věkových kategorií, řadou obchodů, restaurací, barů, bohatým nočním životem.... Perfektní poloha této oblasti (vzdálenost z Brna 600-800 km) a dostupnost nejnavštěvovanějších turistických památek (Venezia, Padova, Verona, San Marino...), příznivé cenové relace a stálé počasí od června až do září dělá z této oblasti ideální místo pro trávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi.
nazev: Rosolina Mare
popis: Rosolina Mare patří již řadu let mezi nejoblíbenější letoviska italského Jadranu pro svou všudypřítomnou zeleň (piniové háje velmi vhodné pro ozdravné pobyty zaměřené na léčbu respiračních onemocnění), dlouhé pláže s jemným zlatavým pískem s postupným vstupem do moře a velmi pěkné ubytovací kapacity rezidencí a vilek (mnohé s bazénem). Ideální poloha letoviska 70 km jižně od Benátek s možností návštěvy dalších vyhledávaných míst (Verona, Padova, San Marino, Ravenna, Florencie, Bologna, Pomposa, Ferrara…), které jsou vzdáleny všechny v okruhu do 100 km od Rosolina Mare předurčuje toto místo nejen pro trávení dovolené na pláži ale také poznávání v rámci fakultativních výletů. Letovisko nabízí také bohaté možnosti zábavy (bary, diskotéky, herny, hřiště, dětské hřiště, kolotoče…), nákupů včetně denních i večerních trhů, půjčoven aut, kol, skútrů, vodních sportů (šlapadla, kanoe, windsurf…). Všem klientům je k dispozici zkušená česky hovořící delegátka se zázemím místní kanceláře (ubytování, informace, nabídka výletů, řešení případných problémů, přivolání lékaře apod.). Rosolinu Mare nejvíce ocení klienti milující zeleň, ubytování v klidné zóně (většina kapacit v naší nabídce také s bazénem), rodiny s dětmi i mladí klienti vyhledávající zábavu v rušném centru letoviska.
NAZEV_HOTELU: Rezidence PATIO
IT_Rosolina_Mediterraneo_2019_03_www.jpgfoto MED 5.7.2002 011.jpgmediterr.JPG
MEDITERRANEO2.JPG

Villaggio MEDITERRANEO ***

Itálie - Severní Jadran - Rosolina Mare

další fotografie
NAZEV_HOTELU:

Villaggio Mediterraneo

POLOHA:

velmi oblíbené villaggio v klidném lokalitě cca 200 m od centra a 700 m od pláže

UBYTOVANI:

komplex se skládá z apartmánů v samostatných řadových vilek (v přízemí prostorná kuchyně s rozkládacím gaučem, v patře ložnice s manželským lůžkem a druhá ložnice se 2 lůžky nebo patrovou postelí (palandou) nebo apartmánu v místní residenci (přízemí, 1. nebo 2. patro). Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízení (sprcha + WC), TV, některé mají pračku, terasou nebo balkónem

VYBAVENI:

bazén (otevřen po celý den včetně polední siesty), parkovací místo, (možnost klimatizace za příplatek - nutné objednat předem)

STRAVOVANI:

vlastní, všechny apartmány mají plně vybavené kuchyňky, v blízkosti několik taveren a restaurací

PLAZ:

cca 700 m od písečné pláže s pozvolným vstupem

NAS_NAZOR:

velmi oblíbené a žádané ubytování ideální pro rodiny s dětmi v příjemném prostředí. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
05.06. (pá) 14.06. (ne)TRILO 4-610 dníAutobusová dopravaBez stravy15.790 Kč---Rezervovat
06.06. (so) 13.06. (so)TRILO 4-68 dníBez dopravyBez stravy13.290 Kč---Rezervovat
12.06. (pá) 21.06. (ne)TRILO 4-610 dníAutobusová dopravaBez stravy15.990 Kč---Rezervovat
13.06. (so) 20.06. (so)TRILO 4-68 dníBez dopravyBez stravy13.490 Kč---Rezervovat
19.06. (pá) 28.06. (ne)TRILO 4-610 dníAutobusová dopravaBez stravy16.190 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron