arrowDown

O společnosti

Cestovní kancelář BON TON, s.r.o.

Cestovní kancelář BON TON byla založena již v roce 1991 a patří tak k nejdéle působícím cestovním kancelářím na našem trhu. Prvními destinacemi byly poznávací zájezdy do Francie a pobyty u Italského Jadranu. Postupně přibývaly další cesty do Řecka, Chorvatska.

Vysoká profesionalita našich služeb vedla již od roku 1993 k počátku organizací luxusních cest do exotických zámořských destinací pro individuální cestovatele i společnosti, kterým je zajišťován odborný program, exkurze, návštěvy mezinárodních veletrhů apod. Tyto cesty jsou na vyžádání i jako předpřipravené okruhy nabízeny a absolvovány doposud. Za řadu let tak naši zákazníci procestovali: Japonsko, Čínu, USA, Brazílii, Argentinu, Uruquay, Bolívii, Peru, Mexiko, Kanadu a Aljašku, Indii, Nový Zéland, Austrálii, Izrael, Jordánsko, Spojené Arabské Emiráty, Keňu, Srí Lanku, Maledivy, Singapur, Malajsii, Indonésii, Královskou Brunej a řadu dalších zajímavých destinací…

Velmi dbáme na kvalitu námi poskytovaných služeb. Díky schopnosti zajistit služby s nejlepším možným poměrem kvalita/cena rostl i zájem našich zákazníků o další destinace. V portfóliu zájezdů tak časem přibyly pobytové destinace v Bulharsku, Turecku, Španělsku, Madeiře a Černé Hoře. Velkou oblibu si získaly také víkendové zájezdy do maďarských a slovinských termálních lázní.

Pro velký zájem o poznávací okruhy přidáváme do nabídky cesty do Izraele, Gruzie, Dubaje, Austrálie a Nového Zélandu. Evropské cíle jsou zastoupeny v desítkách pořádaných zájezdů – od jednodenních až po dlouhé okruhy.

Vážíme si našich zákazníků a proto naše zájezdy přizpůsobujeme jejich potřebám. Dbáme na to, abychom měli pro rodiny s dětmi vhodné ubytovací kapacity (i pro rodiny se dvěma či třemi dětmi) a přizpůsobujeme zájezdy požadavkům našim dříve narozeným klientům v programu 55+

Cestovní kancelář BON TON je zakládajícím členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a od roku 2014 je členem prezídia asociace ředitel CK BON TON, Ing. Petr Kraus. Cestovní kancelář tím má možnost podílet se na důležitých jednáních týkajících se oblasti cestovního ruchu a svými zkušenostmi a praxí pomáhat rozvíjet a kultivovat oblast cestovního ruchu.

BON TON má vlastní vozový park, který mimo jiné čítá i autobusy. Tento svůj vozový park využívá jednat k zájezdům autokary, a to ať pobytovým, tak i poznávacím, ale i například pro školy a instituce, které chtějí využít jen samostatnou dopravu. Jakožto provozovatelé vlastní mezinárodní dopravy jsme členi největšího profesního sdružení autodopravců v České republice, sdružení ČESMAD.

Velmi nás těší spokojenost našich zákazníků, která se v posledních letech odráží v hodnocení kvality našich služeb při největší a nejprestižnější soutěži VELKÁ CENA CESTOVNÍHO RUCHU, kde získali v kategorii NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ již několikrát medailové pozice. Pro rok 2018 druhé místo !

Posláním cestovní kanceláře BON TON je naplňovat Vaše sny o cestování. Pomáháme k získávání nových nevšedních zážitků, odpočinku, času stráveného s rodinou, navázání nových přátelství, poznání přírody, historie a tradic. Naše třicetileté zkušenosti, um a odbornost zúročujeme ve prospěch našich zákazníků v podobě poskytování kvalitních služeb v dobrém poměru cena - kvalita, které jsou dostupné pro každého s duší cestovatele. Velký důraz klademe na bezpečnost a péči o zákazníka v každém možném ohledu, tak, abychom naplňovali naše motto: „Vaše pohodová dovolená“.

Děkujeme za Vaši přízeň a ujišťujeme Vás, že naší nejvyšší prioritou je Vaše pohodlí, bezpečí a spokojenost.

Vaši BON TOňáci…

 
Ocenění Velká cena cestovního ruchu 2. místo 2017

Diplom Velká cena cestovního ruchu 2. místo 2017

Certifikát spolehlivá firma
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron