arrowDown
nazev: Turecko

popis: Nádherná země v jihovýhodní části středomoří čerpající z více než tři tisíce let starých kulturních tradic zažívající v posledních letech nebývalý ekonomický i kulturní rozkvět.Turecko se stává jednou z nejvyhledávanějších destinací, nejen pro obrovské množství historických památek, 7200 km dlouhé pobřeží s krásnými členitými plážemi, ale také pro vysokou kvalitu a širokou nabídku služeb poskytovaných návštěvníkům z celé Evropy.

Mírné klima, stálé počasí (až 310 slunečných dnů v roce) a příjemná teplota mořské vody zaručující koupání od začátku dubna do konce října a společně s velmi příznivými cenovými relacemi vytváří perfektní podmínky pro trávení dovolené nejen rodinám s dětmi a seniorům. Mladí hosté ocení živá turistická centra, kde je možno přes den užívat slunce na písečných plážích a v noci se bavit v nespočtu místních barů, restaurací s živou hudbou, klubů či diskoték.

Turecko je zemí, která dokázala využít předností, pro které jsou oblíbené země v severní Africe a přitom si zachovat příjemné a bezpečné prostředí typické spíše pro jižní Evropu. 

let_cena_zahrnuje: leteckou přepravu Ostrava - Antalya - Ostrava nebo Brno - Antalya - Brno, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, uvedený počet nocí ubytování s uvedenou stravou, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy.

let_cena_nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den.

nazev: Turecká riviéra

popis: Turecká riviéra je jižní pobřeží země táhnoucí se v délce cca 140 km od města Antalya až po letoviska východně od Alanye. Celá riviéra je oblíbená pro perfektní klimatické podmínky a velmi stálé vysoké teploty moře. Mezi nejkrásnější letoviska této riviéry patří Side a Alanya s jednou z nejpůvabnějších pláží na světě - Kleopatřinou pláží.

nazev: Side
popis: Živé letovisko nacházející se pouhých 70 km od letiště v Antalya, které se pyšní neuvěřitelnými historickými památkami (amfiteátr, mohutné městské hradby, sloupoví antických chrámů Apollona a Athény…) přímo v centru letoviska. Snad žádné jiné město neposkytuje tak grandiózní splynutí antiky a současnosti. Řada obchůdků s tradičními výrobky (kůže, koberce, šperky, textil), restaurací, barů a promenáda vedoucí od plachetnicového přístavu přes antické vykopávky do centra letoviska zajistí program teplých večerů pro všechny klienty, kteří ocení krásy tohoto místa.
TUR_HaneSun_exterier_01_www.jpgTUR_HaneSun_exterier_02_www.jpgTUR_HaneSun_exter_13_www.jpg
TUR_HaneSun_exterier_04_www.jpg
NAZEV_HOTELU:

Hotel HANE SUN

POLOHA:

hotelový komplex se nachází cca 400 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky zdarma), historické centrum v Side cca letiště v Antalyi je vzdáleno cca 55 km

UBYTOVANI:

dvoulůžkové pokoje s možnosti jedné přistýlky s vlastní SWC, fénem, telefonem, TV-SAT, sejf (za poplatek), minibarem denně doplňován vodou a sodou (ostatní za poplatek), klimatizací a balkónem

VYBAVENI:

hlavní bazén, bazén se skluzavkami, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, menší obchodní arkáda, kadeřnictví, výtah, masáže a turecké lázně za poplatek, denní i večerní animační programy

STRAVOVANI:

all inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře - formou bufetu. Odpolední káva a koláčky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 lze čerpat v místech a časech určených hotelem

PLAZ:

písečná pláž cca 400 m (hotelový transfer zdarma), lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži, plážový volejbal (zdarma), vodní sporty na pláži (za poplatek)

NAS_NAZOR:

velmi oblíbený hotel pro rodiny s dětmi

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
30.05. (so) 06.06. (so)dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky8 dníLetecká doprava
Ostrava
Ultra all inclusive20.790 Kč---Rezervovat
30.05. (so) 06.06. (so)dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek8 dníLetecká doprava
Ostrava
Ultra all inclusive20.790 Kč---Rezervovat
06.06. (so) 13.06. (so)dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky8 dníLetecká doprava
Ostrava
Ultra all inclusive20.990 Kč---Rezervovat
06.06. (so) 13.06. (so)dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek8 dníLetecká doprava
Ostrava
Ultra all inclusive20.990 Kč---Rezervovat
13.06. (so) 20.06. (so)dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky8 dníLetecká doprava
Ostrava
Ultra all inclusive20.990 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron