arrowDown
Název: Chorvatsko

CHORVATSKO - ZÁKLADNÍ INFORMACE

Největší devizou Chorvatska je jeho překrásné dramatické pobřeží, které se táhne od Slovinska na severu až po černohorskou hranici na jihu.
K Chorvatsku patří také 1185 kouzelných ostrovů v Jaderském moři. Turisty nejvíce přitahuje křišťálově čistá voda, bezpočet zálivů a zátočin, malebné pláže a historická městečka za kterými se tyčí vysoká pohoří. Nová dálnice vedoucí od Slovinských či Maďarských hranic až po nejjižnější letoviska na Makarské riviéře přispívá k pohodlnějšímu a ještě rychlejšímu spojení. spojující Karlovac se Splitem ještě více přispěla k pohodlnosti cestování do Chorvatska autokary či vlastními vozy, takže na Makarskou riviéru se naši klienti dostanou za krátkou dobu a velmi pohodlně.

Chorvatská kuchyně velmi pestře kombinuje spoustu zeleniny i chutného masa. Na její vývoj měla vliv především stejně pestrá historie této překrásné země. Mezi nejznámější dobrůtky z této oblasti patří jídla jako pljeskavica, čevapči, šašlík či pokrmy z chutného jehněčího masa. Každopádně se také podává řada rybích specialit a darů moře (například grilované olihně, salát z chobotnice nebo langusty). Mezi speciality, které by jste měli určitě ochutnat patří skvělý slaný sýr (paški sir pocházející z ostrova Pag) a lahodná uzená šunka pršut, která se podává krájená na tenounké plátky. Velmi dobré pověsti se těší také chorvatský olivový olej a především lanýže, které se sbírají ve vnitrozemí Istrie. Chutným dárkem z dovolené mohou být také pikantní uzeniny kulen. Výborná vína všech možných odrůd a druhů (tradičně nejlepší pocházejí z ostrovů Korčula a Pelješac - např. Dignač) i pálenka Rakija či Travarica zajisté osloví všechny milovníky chutných alkoholických nápojů.

 

Fakultativní výlety: vylety pro zemi
Název:

Orebič

OREBIČ - je jednoznačně jedním z nejoblíbenějších letovisek jižní Dalmácie a to především díky panenské přírodě, křišťálově čistému moři a největšímu počtu slunečních dnů v Chorvatsku. Orebić se nachází na jihozápadě poloostrova Pelješac a leží naproti městu Korčula, od kterého je odděleno Pelješackým kanálem (pravidelné trajektové spojení do Korčuly). Orebič je proslulou turistickou oblastí především díky množství kvalitních hotelů a obrovskému množství sportovního a kulturního vyžití. Okolí letoviska je hojně porostlé vegetací. Krásné písčité a oblázkové pláže letoviska se nachází v zálivu Trstenica. Celé pobřeží zálivu je lemované borovicemi. Moře je křišťálově čisté, průzračné, vytvářející ideální podmínky pro koupání.

Delegát:

KONTAKT NA MAJITELE VILY - p. Fraňo tel: 00385996928492

.

Kontakt na delegáta  na telefonu: p. Mlčáková +420603205618  případně p. Dobiášková tel: 385 923 771 634.

 

delegátka nepřebývá přímo v místě pobytu, ale bude Vám k dispozici na telefonu

 

Cena trajektu PLOČE-TRPANJ - jeden směr

za osobu 32 HRK

za automobil do 9-ti osob 138 HRK

.

viz odkaz na ceník trajekt JADROLINIJA

https://www.jadrolinija.hr/hr/schedule/LineSearchResults/Index/2331770/2331802/19062019

 

CR_Trpanj_Frano_2017_02_www.jpgCR_Trpanj_Frano_2017_03_www.jpgCR_Peljesac Trpanj_image_2017_01_www.jpg
Trpanj 1085.JPG
Wifi zdarmaKlimatizace za poplatek
Název hotelu:

Vila Fraňo **+

Poloha:

nachází v klidné rezidenční zóně cca 400 m od centra letoviska, několik krásných pláží je vzdáleno od vily 200-400 metrů

 

Ubytování:

apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi pro 4-6 osob s vlastním soc. zařízením (SWC), kuchyňským koutem, TV, Wi-Fi (zdarma) a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také pokoje pro 2-3 osoby  s klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den), ledničkou, vlastním soc. zařízením a balkónem.

Vybavení:

parkování bezplatně přímo u vily

Stravování:

vlastní, možnost zajištění polopenzí v restauraci v centru letoviska (cca 300 m), servírované snídaně a večeře (výběr z několika menu)

Pláž:

v blízkosti vily hned několika oblázkových a kamenných pláží v příjemném parku poloostrova (vzdálenost 200-400 m). Pláže ocení ti, kteří vyhledávají malé, přírodní, nepřelidněné pláže. Na okraji letoviska je vyhledávaná pláž s léčivými přírodními bahny.

Poznámka:

Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 7 x ubytování, stravu (viz tabulka), asistence delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.


Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), příplatky viz tabulka,  příplatky viz tabulka, pobytové taxy (platí se na místě) + 1,5 Euro/dosp.os./noc, děti 12-18 let 0,7 Euro/noc, děti do 12-ti let neplatílet 50 % a děti do 12-ti let zdarma

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
15.05. (pá) 24.05. (ne)dvoulůžkový pokoj10 dníAutobusová dopravaBez stravy8.790 Kč---Rezervovat
15.05. (pá) 24.05. (ne)dvoulůžkový pokoj10 dníAutobusová dopravaPolopenze11.290 Kč---Rezervovat
15.05. (pá) 24.05. (ne)Apartmán 1/2+210 dníAutobusová dopravaBez stravy11.790 Kč---Rezervovat
15.05. (pá) 24.05. (ne)Apartmán 1/2+210 dníAutobusová dopravaPolopenze14.290 Kč---Rezervovat
15.05. (pá) 31.05. (ne)dvoulůžkový pokoj17 dníAutobusová dopravaBez stravy15.080 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron