arrowDown
Název: Itálie

Krásná země plná historických památek, temperamentních obyvatel milujících kulturu a zpěv, vynikající kuchyní,omývaná téměř ze všech stran mořem patří mezi nejvyhledávanější destinace v Evropě. Oblast serverního jadranu nabízí dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, rozsáhlé piniové háje (ideální pro alergiky) a dostupnost historických památek (Benátky, Florencie, Padova, Verona, Ravena, San Marino...) i zábavních center (Gardalandia, Itálie v miniaturách, vodní svět u Rimini...). Cenově dostupné služby, výborné dopravní spojení s ČR a dobrá vybavenost přímořských letovisek, to vše dělá ze severní Itálie ideální místo pro trávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi.

Název:

Poznávací zájezd

Název: Benátky
Kouzelné město na Laguně, které každoročně přiláká tisíce turistů pro své historické památky a neopakovatelnou atmosféru.

2.jpg3.jpg4.jpg
5.jpg

Karneval v Benátkách ***

Itálie - Poznávací - Benátky

další fotografie

Karneval v Benátkách

Úvod:

náměstí St. Marco, bazilika St. Marco, Dóžecí palác, Campanilla, kostel Frari, chrám Santa Maria della Salute, Celnice, kanál la Grande, Ponte di Rialtom, návštěva ostrovů Murano a Burano a mnohem více…

1. den:

odjezd z ČR ve večerních hodinách do Itálie

2. den:

ráno dorazíme do Punto Sabbioni, kde si dáme v autobuse dobrou kávu a následně poplujeme lodí do centra dění vyhlášeného karnevalu – na náměstí sv. Marca v Benátkách. Z tohoto místa začne naše prohlídka vedená zkušeným průvodcem, prohlédneme si mimo jiné baziliku sv. Marca (nejexotičtější evropský křesťanský chrám v byzantském stylu), impozantní Dóžecí palác ve stylu benátské gotiky, špičatou věž Kampanila, která shlíží na celé Benátky, kostel Frari, který se pyšní díly Tiziana a neopomeneme také  nejkrásnější barokní chrám Santa Maria della Salute. V průběhu prohlídky Benátek budeme mít také volný čas na ochutnání skvělého cappuccina, pizzy a nákupy tradičních suvenýrů. Před podvečerním odjezdem na hotel spatříme  starou Celnici, která hlídala město a kontrolovala přijíždějící lodě a odkud budeme mít další nádherný pohled na náměstí sv. Marka plného karnevalového veselí. Jedinečnou atmosféru karnevalu završíme ubytováním v hotelu*** v oblasti Lido di Jesolo, dobrou večeří o třech chodech a necháme si zdát pravý italský sen…

3. den:

po dobré snídani nás bude čekat další nádherný den v Benátkách, kde budeme mít možnost navštívit ostrov Murano, vyhlášený výrobou světoznámého Benátského skla  a ostrov jemných krajek Burano. Odtud se vrátíme do centra Benátek, kde si budeme dále užívat nezapomenutelnou atmosféru jedinečného karnevalu, prohlédneme si ještě další památky a hlavní tepnu města – Canal Grande a Most Zlatníků – Ponte di Rialto… k večeru se vrátíme do přístavu a vyrazíme na pohodlnou cestu zpět do našich domovů.

4. den:

příjezd do výstupních míst v ČR v ranních hodinách

Poznámka:

Ubytování: Hotel kategorie*** - ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC) v přímořském letovisku Lido di Jesolo.

Strava: servírovaná snídaně a večeře o 3 chodech podávaná v hotelové restauraci

Příplatek za jednolůžkový pokoj: + 400,- Kč

Cena zahrnuje:

dopravu zahraničním autokarem (občerstvení za Kč), ubytování v hotelu *** s polopenzí (snídaně a večeře), služby česky mluvícího průvodce, vstupní poplatky do oblasti Benátek, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), vstupy do některých navštívených památek Dóžecí palác, Campanilla, Museo Correale, Námořní muzeum, Academia (vstupné se pohybuje v rozmezí 2,- až 13,- Euro za osobu – průvodce sjedná na místě skupinové slevy), lodní přepravu z Punta Sabione do Benátek – platná pro všechny linky v Benátkách na 48 hodin včetně výletu na Murano a Burano – cca 30,- Euro, možnost zajištění plavby gondolou…

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
20.02. (čt) 23.02. (ne)dvoulůžkový pokoj4 dnyAutobusová dopravaPolopenze4.490 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron