arrowDown
Název: Maďarsko

Maďarsko

je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Hlavním městem je Budapešť s nesčetným množstvím památek například Matyášův chrám, Rybářská bašta, Budínský hrad a další zajímavosti. Měnou je maďarský forint.

Maďarsko se může pyšnit největším jezerem ve střední Evropě a tím je Balaton (Blatenské jezero).

Turisty velmi vyhledávané jsou maďarské termální lázně například: ve městě Sárvár nebo také lázeňské středisko Bükfürdö ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska pouhých 15 km od Sárváru. Stejně tak bychom neměli zapomenou na lázně Györ či Harkány.

Velmi specifické je Maďarsko také svou kuchyní, kterou vás láká k návštěvě. V maďarské kuchyni nesmí chybět ingredience, jako je červená mletá paprika, rajčata, papriky, cibule. Typickým jídlem je třeba maďarský guláš nebo tvarohový závin. Nikdo by si neměl nechat ujít tyto skvělé gastronomické zážitky.

 

Název: Termální lázně
Název:

Maďarsko - termální lázně - Hevíz

HEVÍZ - světoznámé lázeňské městečko, které leží západně od jezera Balaton. Samotné město má příjemnou atmosféru s množstvím kaváren, restaurací a obchůdků. Hevíz je známé především díky přírodnímu termálnímu jezeru (cca 4,7 ha), které je největším termálním jezerem v Evropě a používá se řadu let k lázeňským účelům. Samotná hloubka jezera je cca 36 m, jeho mírně radioaktivní voda obsahuje velké množství síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku. Teplota vody se pohybuje kolem 34°C v létě a 27°C v zimním období.

 

HU_hotel Europa Fit_2016_01_www.jpgHU_hotel Europa Fit_2016_07_www.jpgHU_hotel Europa Fit_2016_08_www.jpg
HU_hotel Europa Fit_2016_09_www.jpg
Název hotelu:

Hotel Europa Fit ****

Poloha:

hotel se nachází pár metrů od centra lázeňského města, cca 400 m od termálního jezera

Ubytování:

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo větší rodinné pokoje pro více osob, vlastní soc. zařízení, SAT-TV, telefon, sejf, klimatizace, Wi-Fi, minibar, balkón nebo terasa

Vybavení:

recepce s lobby, restaurace, bar, kavárna, konferenční místnost, wellness centrum se zážitkovými a termálními bazény, vířivkou, dětským bazénem a vnitřním a venkovním plaveckým bazénem, saunový svět, hotel pořádá sportovní a animační programy

Stravování:

polopenze (snídaně i večeře formou bufetu)

Slevy a výhody:

dítě do 7-mi let zdarma, dítě 7-13,99 let  na přistýlce sleva 50%, dítě 14-17,99 let na přistýlce sleva 20%

Upozornění:

Cena zahrnuje: ubytování na osobu a 1 noc, polopenze formou bufetu, wellness hotelu (zážitkové i termální bazény, vířivka, dětský bazén, vnitřní a venkovní plavecký bazén, saunový svět)

Cena nezahrnuje: dopravu, lázeňskou tacu ve výši 1,7 Euro/os pro osobu strtaší 18-ti let, parking 7 Euro/noc (platí se na místě), komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Poznámka:

Hevíz - světoznámé lázeňské městečko, které leží západně od jezera Balaton. Samotné město má příjemnou atmosféru s množstvím kaváren, restaurací a obchůdků. Hevíz je známé především díky přírodnímu termálnímu jezeru (cca 4,7 ha), které je největším termálním jezerem v Evropě a používá se řadu let k lázeňským účelům. Samotná hloubka jezera je cca 36 m, jeho mírně radioaktivní voda obsahuje velké množství síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku. Teplota vody se pohybuje kolem 34°C v létě a 27°C v zimním období.

Náš názor:

moderní 4* hotel s výbornými službami cca 5 minut od termálního jezera uspokojí všechny klienty

Zvolte si vlastní termín
DopravaPokojStravaCena za osobu a noc od
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlkyPolopenze...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron