arrowDown
Název: Maďarsko

Maďarsko

je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Hlavním městem je Budapešť s nesčetným množstvím památek například Matyášův chrám, Rybářská bašta, Budínský hrad a další zajímavosti. Měnou je maďarský forint.

Maďarsko se může pyšnit největším jezerem ve střední Evropě a tím je Balaton (Blatenské jezero).

Turisty velmi vyhledávané jsou maďarské termální lázně například: ve městě Sárvár nebo také lázeňské středisko Bükfürdö ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska pouhých 15 km od Sárváru. Stejně tak bychom neměli zapomenou na lázně Györ či Harkány.

Velmi specifické je Maďarsko také svou kuchyní, kterou vás láká k návštěvě. V maďarské kuchyni nesmí chybět ingredience, jako je červená mletá paprika, rajčata, papriky, cibule. Typickým jídlem je třeba maďarský guláš nebo tvarohový závin. Nikdo by si neměl nechat ujít tyto skvělé gastronomické zážitky.

 

Název: Termální lázně
HU_Mjus_2018_exter_01_www.jpgHU_Mjus_2018_exter_02_www.jpgHU_Mjus_2018_bazen_04_www.jpg
HU_Mjus_2018_exter_03_www.jpg

Mjus World Resort & Thermal Park ****

Maďarsko - Termální lázně - Körmend

další fotografie
Název hotelu:

Hotel MJUS ****superior

Poloha:

luxusní moderní hotelový welness resort postavený italskou společností se nachází v příjemném maďarském městečku Körmend (pouhých 290 km od Brna a 490 km od Prahy) v blízkosti hranic s Rakouskem. Nedaleko je národní park Őrségi, jezero Balaton, město Szombathely a další termální lázně Sárvár, Bükfürdö a další. V městečku je barokní zámek s krásným parkem, historické náměstíčko s řadou obchůdků, restaurací a barů. Hotel je přímo propojen s moderními vlastními termálními lázněmi s vířivkami, pěti vnitřními bazény, venkovními bazény, jeskynními bazény a saunovým světem s několika finskými, bio a parními saunami, tureckými a římskými lázněmi apod.

Ubytování:

je zajištěno ve dvou a třílůžkových pokojích PREMIUM nebo rodinných pokojích GRAND pro rodiny se dvěma dětmi. Všechny pokoje jsou dekorovány v moderním designu a velmi dobře vybavené klimatizací, LCD SAT-TV, vlastním soc. zařízením (SWC, fén), sejfem…

Vybavení:

hotelový komplex je vybaven vlastním parkovištěm, recepcí, lobby, výtahy, konferenčními centry, lobby barem, restaurací, která podává skvělá jídla italské, mezinárodní i tradiční maďarské kuchyně – formou bohatého bufetu, přímým vstupem do termálních lázní a wellness centra. V hotelu je také velká dětská zóna, obchod s designovou obuví a bowlingové centrum (za poplatek).

Stravování:

polopenze formou bohatého bufetu s širokou nabídkou italské, mezinárodní i tradiční maďarské kuchyně, ovoce, zeleniny a výborných desertů… Polopenzi si zamilují i opravdoví gurmáni…

Sport a zábava:

po celou dobu pobytu si hoteloví hosté mohou užívat vlastního komplexu termálních lázní a wellness centra, které jsou přímo propojeny s hotelem (pohodlně přechází hosté z pokojů do lázní a zpět kdykoli v průběhu dne). Komplex zahrnuje vnitřní i venkovní bazény, dětskými bazény a bazénem se skluzavkou, jeskynní bazény, vířivky, saunový svět s několika finskými, bio a parními saunami, tureckými a římskými lázněmi a fitness centrem… Areál lázní a wellness centra je perfektně a velmi moderně vybaven pro dospělé i děti. Dostatek lehátek a odpočinkových zón, dětských hřišť i venkovních prostor… Dopřát si můžete také širokou nabídku masáží a léčebných a relaxačních procedur (za poplatek).

Upozornění:

Cena zahrnuje: ubytování na osobu a noc ve dvoulůžkových pokojích Premium, polopenzi formou bohatého bufetu, vstup do lázní a wellness centra Mjus World Resort & Thermal Park po celou dobu pobytu (bazény, vířivky, saunový svět…), využívání fitness centra, župan a osuška do lázní k dispozici na pokojích, zdarma Wi-Fi ve všech prostorách hotelu, využití rozsáhlého dětského koutku v hotelu.

Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu cca 1,- Euro za osobu starší 18-ti let a noc, masáže a další procedury, využití bowlingového centra, dopravu, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Poznámka:

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 849,- Kč/noc, rodinné pokoje Grand + 290,- Kč/pokoj/noc (nutné připlatit pro rodiny se dvěma dětmi)

Náš názor:

pokud vyhledáváte moderní nepřelidněné relaxační wellnes termální lázně je toto místo stvořeno přesně pro Vás. Doporučujeme všem věkovým kategoriím včetně rodinám s malými dětmi. Na rozdíl od velmi frekventovaných starších lázní v maďarsku zde naleznete příjemnou atmosféru a oceníte velmi podařený design samotného hotelu i lázní…

Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron