arrowDown
Název: Maďarsko

Maďarsko

je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Hlavním městem je Budapešť s nesčetným množstvím památek například Matyášův chrám, Rybářská bašta, Budínský hrad a další zajímavosti. Měnou je maďarský forint.

Maďarsko se může pyšnit největším jezerem ve střední Evropě a tím je Balaton (Blatenské jezero).

Turisty velmi vyhledávané jsou maďarské termální lázně například: ve městě Sárvár nebo také lázeňské středisko Bükfürdö ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska pouhých 15 km od Sárváru. Stejně tak bychom neměli zapomenou na lázně Györ či Harkány.

Velmi specifické je Maďarsko také svou kuchyní, kterou vás láká k návštěvě. V maďarské kuchyni nesmí chybět ingredience, jako je červená mletá paprika, rajčata, papriky, cibule. Typickým jídlem je třeba maďarský guláš nebo tvarohový závin. Nikdo by si neměl nechat ujít tyto skvělé gastronomické zážitky.

 

Název: Termální lázně
Název: Sárvár
Městečko Sárvár nacházející se v západní části Maďarska bylo majetkem jednoho z nejznámějších uherských aristokratických rodů Nádasdy. Obrovské arboretum o rozloze 10 ha, náležející kdysi k hradu, má nespočet vzácného rostlinstva,více než 350 druhů stromů a keřů. V prosinci 2002 otevřel hostům brány nový moderní a velmi příjemný komplex krytých a venkovních léčebných lázní a wellness koupelí. Návštěvníci mohou čerpat služby v krytých, částečně krytých, vnitřních propojených s venkovními a venkovních bazénech o teplotě 30-38 °C, v bazénu s vlnobitím, v dětském bazénu a v bazénu pro batolata. K dispozici jsou dále léčebná centra, sauna, relaxační Mediteraen centrum, wellness, fitness, solárium, samoobslužná restaurace s bohatým výběrem výborných maďarských pokrmů, cukrárna, butik s nabídkou léčebných prostředků (solí do koupele, tělová mléka, masážní krémy, osobní hygiena apod.). Alkalicko-hydrogenkarbonátový a sodíko-chloridový léčivý pramen je především vhodný při léčbě nejen chorob pohybového ústrojí, léčbě chronických katarů dýchacích cest, gynekologických potíží a dermatologických potíží.Z vody jednoho místního pramene se odpařováním získává sůl, tzv. Sárvárské termální krystaly, které se používají do koupele, popř. k inhalaci při onemocnění dýchacích cest, které můžete na místě zakoupit.
HU_LÁZN_ SÁRVÁR_01_www.jpgHU_hotel_ParkInn_02_www.jpgHU_Sarvar_hotel Park Inn_03_www.jpg
HU_Sarvar_2016_lazne_www.jpg
Název hotelu:

Hotel Park Inn ****

Poloha:

moderní hotel, který je spojen proskleným koridorem přímo s lázněmi (klienti se pohodlně v županu dostanou přímo z pokoje do lázní), v klidné části města Sárvár

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje se čtyřmi lůžky nebo apartmány. Všechny ubytovací kapacity jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), TV-SAT, trezorem, telefonem, balkónem, Wi-Fi internetem a klimatizací zdarma.

Vybavení:

terasa, kavárna, lobby bar, restaurace, sály pro semináře a firemní akce, dětský koutek, kulečník, šipky, košíková a elektronické hry, nově dobrodružný stromový park s adrenalinovými atrakcemi v blízkosti hotelu. Zdarma vstup do lázní Sárvár (po celou dobu pobytu).

Stravování:

polopenze formou bohatého bufetu v hotelové restauraci

Slevy a výhody:

dítě do 6-ti let zdarma, dítě 6-17 let na přistýlce sleva 50%, dospělý na přistýlce sleva 20%

Upozornění:

Cena zahrnuje: ubytování na osobu a jednu noc, polopenze formou bufetu, vstup do lázní (po celou dobu pobytu)

Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu ve výši cca 1,7 Euro/os. pro starší 18-ti let, parking cca 3,5 Euro/den (platí se na místě), dopravu, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Poznámka:

*** svátky: Vánoce a Silvestrovské pobyty, Velikonoce a další významné svátky (15.3.-17.3., 29.3.-1.4., 27.4.-30.7., 18.5.-20.5., 19.10.-22.10., 26.10.-3.11., 26.12.-31.12.2018) pobyt minimálně na 3 noci!

Náš názor:

velmi oblíbený hotel s úžasnou polohou uspokojí i náročnější klientelu, doporučujeme včasnou rezervaci !!!

Zvolte si vlastní termín
DopravaPokojStravaCena za osobu a noc od
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro dítě Polopenze...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron