arrowDown
Název: Maďarsko

Maďarsko

je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Hlavním městem je Budapešť s nesčetným množstvím památek například Matyášův chrám, Rybářská bašta, Budínský hrad a další zajímavosti. Měnou je maďarský forint.

Maďarsko se může pyšnit největším jezerem ve střední Evropě a tím je Balaton (Blatenské jezero).

Turisty velmi vyhledávané jsou maďarské termální lázně například: ve městě Sárvár nebo také lázeňské středisko Bükfürdö ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska pouhých 15 km od Sárváru. Stejně tak bychom neměli zapomenou na lázně Györ či Harkány.

Velmi specifické je Maďarsko také svou kuchyní, kterou vás láká k návštěvě. V maďarské kuchyni nesmí chybět ingredience, jako je červená mletá paprika, rajčata, papriky, cibule. Typickým jídlem je třeba maďarský guláš nebo tvarohový závin. Nikdo by si neměl nechat ujít tyto skvělé gastronomické zážitky.

 

Název: Termální lázně
Název:

Zalakaros

Menší lázeňské městečko na jihozápadu Maďarska ležící pouhých 30 km od Balatonu se pyšní rozsáhlým lázeňským komplexem s venkovní i vnitřní částí. Místní geotermální pramen, který je čerpán z hlubin země má teplotu až 96 °C a je chlazen na různé teploty do jednotlivých bazénů. Díky mimořádnému přírodnímu prostředí, čerstvému ovzduší, místních lesů, vinohradů a zeleně získalo město Zalakaros ocenění a titul Nejvíce rozkvetlé město v Maďarsku. Místní léčivé vody s velmi vysokým množstvím fluoru jsou ideálním nástrojem pro léčení pohybového ústrojí, chronických gynekologických problémů či rehabilitace a léčení pooperačních stavů. Lázeňský komplex o rozloze 5.000 m2 je jeden z největších v celém Maďarsku. V areálu se nachází několik bazénů s termální vodou, zážitková část s vodními atrakcemi (např. vnitřní i venkovní bazény, vodní masážní prvky, tobogány, perličková koupel, saunový svět, divoká voda, pro děti menší bazén s mini tobogánem a vodním hřibem apod.). Kromě bazénů a různých vodních atrakcí je k dispozici dětský dobrodružný park (stěna na lezení, skluzavky, domek na hraní...). Milovníci tobogánů ocení nové adrenalinové tobogánové centrum. Děti se pak zabaví také na dopravním hřišti, trampolínách, houpačkách a dalších zařízením, které jsou umístěny v krásném parku lázeňského areálu. Upravené okolí jezera s rozkvetlými lekníny láká k večerním romantickým procházkám a cykloturistice.

HU_Zalakaros Freya_2016_02_www.jpgHU_Zalakaros Freya_2016_05_www.jpgHU_Zalakaros Freya_2016_06_www.jpg
HU_Zalakaros_lazne_2016_01_www.jpg
Název hotelu:

Hotel Freya ***

Poloha:

hotel se nachází přímo v centru města v bezprostřední blízkosti termálních lázní (propojený koridorem)

Ubytování:

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení, TV, telefon, sejf, klimatizace (za poplatek), minibar, balkón

Vybavení:

recepce, lobby, restaurace, bar, kosmetický salón, kadeřnictví

Stravování:

polopenze (snídaně i večeře formou bufetu)

Další služby:

Lázně: v těsné blízkosti (propojen koridorem - v ceně vstup do lázeňského komplexu Zalakaros (počet vstupů = počet nocí)

Slevy a výhody:

Slevy: dítě do 6-ti let zdarma (platí cca 2,- Euro za lázně), dítě do 12-ti let na přistýlce sleva 50% (dítě do 12-ti let nemá v ceně vstup do lázní)

Upozornění:

Jednolůžkový pokoj: +500,- Kč/os./noc

Poznámka:

Cena zahrnuje: ubytování na osobu a jednu noc, polopenze formou bufetu, wellness hotelu, vstup do léčebné části lázní (počet vstupů=počet nocí)

 

Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu ve výši cca 2,- Euro/ios. starší 18-ti let/noc a parking cca 2,- Euro/noc (platí se na místě), dopravu, komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Náš názor:

příjemný hotel s výbornou stravou, jeho největší devizou je poloha k termálním lázním

Zvolte si vlastní termín
DopravaPokojStravaCena za osobu a noc od
Bez dopravyčtyřlůžkový pokojPolopenze...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro dítě Polopenze...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron