arrowDown
nazev: Polsko
popis:

Polsko je historicky zajímavá země, ležící ve východní části střední Evropy. Hlavním a zároveň největším městem je Varšava. Měnou je polský zlotý.

Polsko se může pyšnit krásnou přírodou, pestrou kulturou a zajímavými historickými místy.

Jedním z přírodních úkazů Polska jsou Mazurská jezera – turisty velmi vyhledávaná především pro široké využití vodních sportů.

Za návštěvu určitě stojí město Krakov pro svou jedinečnou architekturu. Krakov je krásný i předvánočním čase, kde se zde pořádají známé vánoční trhy. Návštěvu Krakova lze spojit s prohlídkou bývalých koncentračních táborů Osvětim a Březinka, kde se každý může poučit s hrůzné historie lidstva.

Unikátní jsou také Solné doly Vělička, které jsou v provozu již od 13. století a patří k nejstarším solným dolům na světě.

 

nazev:

Poznávací zájezd

nazev: Osvětim + Krakov
popis:

Program: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Osvětimi, cca 3,5 hodinová prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním průvodcem (český výklad nebo překlad do češtiny), prohlídka autentických míst koncentračního tábora, odpoledne přejezd do Krakova, dle časových možností možnost prohlídky zámku Wawel a katedrály - místo korunovace polských králů, možnost procházky starým městem „Královskou cestou“ - Kanovnickou ulicí, po hlavním náměstí, návštěva Sukenice - bývalá tržnice se suknem, osobní volno - možnost ochutnat místní speciality či nákupů, zájemci mohou navštívit také židovské město - Synagoga Remuh, Stará synagoga a starý hřbitov, v podvečer odjezd zpět do ČR,  příjezd ve večerních hodinách.Cena zahrnuje: dopravu autokarem (WC, klimatizace, bar), služby česky mluvícího průvodce, skupinové vstupné do areálu muzea Auschwitz - Birkenau včetně místního průvodce (český nebo slovenský výklad nebo překlad do češtiny našim průvodcem)Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 30,- Kč/os./den, povinný poplatek za audio sluchátka do Osvětimi 5,- Zloty (cca 35,- Kč) - platí se na místě, vstupy v Krakově


Doporučené kapesné: cca 80,- Zloty

DSC02656.JPGDSC02562.JPGDSC02572.JPG
DSC02585.JPG
popis_pocet_dni:

odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Osvětimi, cca 3,5 hodinová prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním průvodcem (překlad do češtiny), prohlídka autentických míst koncentračního tábora, odpoledne přejezd do Krakova, dle časových možností prohlídka zámku Wawel a katedrály - místo korunovace polských králů, možnost procházky starým městem „Královskou cestou“ - Kanovnickou ulicí, po hlavním náměstí, návštěva Sukenice - bývalá tržnice se suknem, osobní volno - možnost ochutnat místní speciality či nákupy, zájemci mohou navštívit také židovské město - Synagoga Remuh, Stará synagoga a starý hřbitov, v podvečer odjezd zpět do ČR,  příjezd ve večerních hodinách.

cena_zahrnuje:

dopravu autokarem (WC, klimatizace, bar), služby česky mluvícího průvodce, skupinové vstupné do areálu muzea Auschwitz - Birkenau včetně místního průvodce (český nebo slovenský výklad nebo překlad do češtiny našim průvodcem)

cena_nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění 40,- Kč/os./den, povinný poplatek za audio sluchátka do Osvětimi 6,- Zloty (cca 42,- Kč) - platí se na místě, vstupy v Krakově

cena_poznamka:

Doporučené kapesné: cca 80,- Zloty

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
16.08. (ne) 16.08. (ne)sedadlo v BUSe1 denAutobusová dopravaBez stravy799 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron