arrowDown
Název: Řecko

Překrásná země na jihu Balkánského poloostrova, která se každému návštěvníku hluboce vryje do srdce svou nádhernou přírodou, čistým mořem a množstvím přírodních památek.


Ať již navštívíte poloostrov Chalkidiki s krásnými písečnými plážemi a neporušenou přírodou, Olympskou riviéru v srdci pevninského Řecka nebo některý z mnoha ostrovů zajisté Vás osloví otevřenost a pohostinnost místních obyvatel a pohodový neuspěchaný přístup k životu.


Nechte se strhnout touto atmosférou a snažte se získat maximum z bohatství, které tento nádherný kus Evropy svým návštěvníkům nabízí, vždyť slovo turista á v řeckém jazyce význam host...

Název: Chalkidiki

Chalkidiki je hornatá oblast s panenskou přírodou, téměř 500km členitého pobřeží s písečnými plážemi omývanými vodami Egejského moře, jejich tvar je označován jako ruka se třemi „prsty" - ze západu Kassandra, prostřední Sithonie a úplně na východě Athos, kde se nachází autonomní mnišský stát se slavnými kláštery.

Název: Sarti
Moderní letovisko s historickým jádrem, jehož největší devizou je nádherná příroda a překrásné koupání na přírodních plážích se zlatavým pískem.Sarti se nachází na jihovýchodě tzv. druhého prstu poloostrova Chalkidiki na Sithonii. Živé centrum letoviska s řadou obchůdků, pekáren, zlatnických krámů, marketů, obchodů s textilem, obuví, sportovními potřebami, suvenýry, směnáren, bankomatů a řadou nočních barů, diskoték, ale také tradičních taveren s živou řeckou hudbou skýtá neomezené možnosti využití teplých večerů. Aktivnější hosté zajisté ocení možnost vodních sportů (vodní skútry, parasailing, kajaky, banány, šlapadla a další), k dispozici je také půjčovna jízdních kol, silničních skútrů, motorek a automobilů, fotbalové, volejbalové (i beachvolejbalové) a basketbalové hřiště. Oficiální zastoupení naší CK přímo v centru letoviska se stálou službou delegáta je připraveno zajistit komplexní servis.
GR_Sarti_Stelitsa_2015_02_www.jpgGR_Sarti_Stelitsa_2015_04_www.jpgGR_Sarti_Stelitsa_2015_05_www.jpg
GR_Sart_General View10_www.jpg

Vila STELITSA ***

Řecko - Chalkidiki - Sarti

další fotografie
Náš tipVhodné pro osoby starší 55 letWifi zdarmaV centru letoviskaKlimatizace zdarmaPláž do 50 m
Název hotelu:

Vila STELITSA

Poloha:

Příjemná rodinná vila nacházející se v klidné rezidenční části letoviska, přitom jen pár kroků od centra letoviska, pouhých 50 m od písečné pláže. Stelitsa tak patří k vilám s nejlepší pozicí v Sarti.

Ubytování: kompletně zrekonstruovaná (nové koupelny, kuchyňské kouty a nový nábytek) studia pro 2-3 osoby studia (všechna v prvním patře) mají vlastní sociální zařízení (SWC), TV, kuchyňský kout s vařičem, rychlovarnou konvicí a chladničkou, balkón se zahradním nábytkem, klimatizací (zdarma)

 

Vybavení:

Wi-Fi připojení, ručníky a klimatizace zdarma

 

Stravování:

Vlastní strava nebo snídaně, večeře nebo polopenze v místní restauraci (řecká kuchyně) - snídaně a večeře servírované - výběr z několika menu.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých cca 50 m, plážový servis a vodní sporty na pláži za poplatek. Klienti mohou volit mezi hlavní pláží nebo malou pláží v romantické zátoce pod skalnatým útesem s ikonickou kapličkou.

Další služby:

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 500,- Kč/noc

Upozornění:

LETADLO

Cena zahrnuje: leteckou doprava, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, 11/10 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 0,5 Euro/studio/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu

Náš názor:

Perfektní polohu vily k centru i pláži ocení všechny věkové kategorie hostů, kteří chtějí trávit dovolenou v jednom z nejkrásnějších letovisek v celém Řecku.

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
29.05. (pá) 08.06. (po)třílůžkové studio11 dníKombinovaná dopravaKombinovaná dopravaBez stravy6.990 Kč---Rezervovat
29.05. (pá) 08.06. (po)třílůžkové studio11 dníKombinovaná dopravaKombinovaná dopravaSnídaně8.430 Kč---Rezervovat
29.05. (pá) 08.06. (po)třílůžkové studio11 dníKombinovaná dopravaKombinovaná dopravaVečeře9.330 Kč---Rezervovat
29.05. (pá) 08.06. (po)třílůžkové studio11 dníKombinovaná dopravaKombinovaná dopravaPolopenze10.770 Kč---Rezervovat
08.06. (po) 19.06. (pá)třílůžkové studio12 dníLetecká doprava
Brno
Bez stravy11.990 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron