arrowDown
Název:

Slovensko

Slovensko jsou naši nejbližší sousedé. Hlavním městem je Bratislava a platí se zde eurem.

Slovensko má nádhernou krajinu, doporučujeme navštívit zejména Tatry. Oblíbené jsou také pro své termální lázně, které poskytují velmi kvalitní služby.

Specifická a velmi chutná je slovenská kuchyně. Jistě znáte tradiční halušky s brynzou, jitrnice, ovčí sýry a jiné pochutiny.

Velkou výhodou je, že se na Slovensku velmi snadno domluvíte.

 

1.jpg5.jpgHusa.jpg
SK_Lazne Podhajska_2016_01_www.jpg
SLOVENSKO – aktivní víkend

poznávání | turistika | koupání v lázních

Úvod: BRATISLAVA, SENEC, SÚĽOVSKÉ SKÁLY, STŘÁŽOVSKÉ VRCHY, SLNEČNÁ JEZERA, AQUATHERMAL SENEC, Slovenské „Mrtvé moře“ - LÁZNĚ PODHÁJSKA…

1. den: z ČR se vydáme v ranních hodinách do osobního přístavu v Bratislavě, kde zahájíme prohlídku plavbou lodí „pod Bratislavskými mosty“, kdy se nám naskytne neobvyklý pohled na hlavní město Slovenska z paluby vyhlídkové lodi. Po plavbě vyjedeme autobusem na Slavín, kde začne naše prohlídka Bratislavy. Uvidíme Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina, Hlavné námestie, Starú radnicu, Primaciálny Palác, SND a další. Ubytujeme se v hotelu v Senci u Slnečných jazier.

2. den: po snídani se vydáme do Národní přírodní rezervace Súľovské skály, která je součásti CHKO Stážovské vrchy. Rezervace láká svojí drsnou romantikou a fantastickými skalními útvary i filmaře. Natáčela se tu např. známá pohádka Král Sokolů. Uvidíme obří kamenné sloupy připomínající monstrózní termitiště, impozantní kaňony, soutěsky, skalní hrady, tiesňavy a vodopády. V odpoledních hodinách se vrátíme zpět k Slnečným jezerám, kde nás na hotelu čeká výborná večeře. Čas po večeři můžeme využít k procházce kolem jezer nebo k návštěvě Vodního světa Aquathermal Senec (nachází se v blízkosti hotelu a je v provozu až do 22 hod.)

3. den: po snídani opustíme hotel a našim autobusem se přesuneme ke „Slovenskému Mrtvému moři“ – tak se totiž říká termálním lázním Podhájska, kde můžeme využít služeb termálního koupaliště (9 bazénů) nebo Wellness centra Aquamarin s vodou teplou až 40 stupňů. A proč Slovenské mrtvé moře? Jeho voda je totiž unikátem srovnatelným s vodou Mrtvého moře (množství a léčebné účinky minerálů). Po příjemně strávených hodinách se odpoledne vydáme na cestu zpět do ČR. Příjezd do Brna kolem 20 hod. večer.

Poznámka:  Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autokarem (WC, občerstvení), 2 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích hotelu 3*** v Senci se snídaněmi formou bufetu, 1x večeři, plavbu lodí po Dunaji v Bratislavě, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu + 40,- Kč/os./den, vstupné Aquathermal Senec - 13,- Euro za osobu na 3 hodiny - platí se na místě, vstupné Termální koupaliště Podhájská - 7,- Euro za osobu na celý den (platí se na místě), vstupné Aquamarin Podhájska - 12,- Euro za osobu na 3 hodiny (platí se na místě), pobytové taxy (platí se hotově přímo v hotelu v Senci)

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 990,- Kč

Program je kalkulován pro nejméně 40 osob, fakultativní večeři – husí hody ve Slovenském Grobu je možné absolvovat při minimálním počtu 20-ti osob.

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
20.06. (so) 22.06. (po)dvoulůžkový pokoj3 dnyAutobusová dopravaPolopenze3.790 Kč---Rezervovat
25.08. (út) 27.08. (čt)dvoulůžkový pokoj3 dnyAutobusová dopravaPolopenze3.790 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron