arrowDown
Název:

Slovinsko

Slovinsko je stát ležící na okraji střední a jihovýchodní Evropy. Hlavním městem je Lublaň. Platí se zde eurem.

Jedná se o velmi malou zemi, má pouze 2 miliony obyvatel, za to je však rozmanitá.

Turisti zde mohou prožít jak odpočinkovou dovolenou, například ve velmi moderních termálních lázních, tak i aktivní dovolenou s možností adrenalinových sportů, návštěvou památek a jeskyní.

Slovinsko má výbornou kuchyni, nádhernou krajinu a nabízí kvalitní služby.

 

2.jpg3.jpg4.jpg
5.jpg
Název hotelu:

Hotel RADIN ****

Poloha:

hotely Radin a Izvir tvoří společně s lázeňským areálem jeden propojený komplex. Hoteloví hosté tak využívají služeb celého moderně vybaveného komplexu (neomezený vstup v ceně do termálního komplexu, jednou denně vstup do světa saun).

Ubytování:

oba hotely disponují dvoulůžkovými pokoji (některé s možností přistýlky) s vlastním soc. zařízením (SWC, fén), minibarem, sejfem, SAT-TV a klimatizací/topením, župan. Některé pokoje mají balkón. Pokoje budovy B hotelu Radin jsou vybaveny dvojlůžkem o šířce 140 cm a nemají balkón.

Vybavení:

hotely jsou vybaveny recepcí, lobby, bary, restaurací, kavárnou, výtahy, obchůdky se suvenýry a textilem, kadeřnickým a kosmetickým salónem, sálem s minerálním pramenem (zdarma léčebná pitná kúra), dětským koutkem, posilovnou a vnitřními i venkovními bazény, saunami (finská, bylinková, parní, venkovní s vířivkou, UV-sauna - vstup do hotelových saun zdarma 1x za pobyt do 15:30 hod.), soláriem. Parkování bezplatně u hotelu. Tenisový kurt za poplatek. Wi-Fi je bezplatně k dispozici v pokojích hotelu Radin - budova A, připojení kabelem bezplatně v pokojích Radin B, hotel Izvir nemá v pokojích přístup k internetu. Od pondělí do soboty ranní gymnastika a aqua fitness.

Stravování:

polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci (možnost zajištění dietní či vegetariánské stravy)

Slevy a výhody:

Slevy: dítě do 6 let zdarma (na pokoji s dvěma dospělými, nebo v jednolůžkovém pokoji s jedním dospělým bez nároku na lůžko), dítě do 6 let - SLEVA 50% (ve dvoulůžkovém pokoji s jedním dospělým), dítě 6-12 let - SLEVA 50% (na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji se dvěma dospělými), dítě 6-12 let - SLEVA 30% (ve dvoulůžkovém pokoji s jedním dospělým), přistýlka pro osobu strarší 12 let - SLEVA 10%

Upozornění:

Cena zahrnuje: ubytování na osobu a jednu noc, polopenzi formou bufetu, neomezený vstup do termálních lázní radenci včetně odjezdového dne (propojeno koridorem s hotely), 1x vstup do sauny v hotelu do 15:30 hod, zapůjčení županu, ranní gymnastika a aqua fitness (pondělí až sobota), pitná kúra léčivou minerální vodou, parkovné na hotelovém parkovišti

Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu ve výši cca 1,27 Euro/os./noc, registrační poplatek 1,- Euro/pobyt (platí se na místě), dopravu, komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Poznámka:

Lázně RADENCI - světově proslulé lázně vyhlášené zejména pro své blahodárné účinky pro pacienty trpící kardio-vaskulárními onemocněními. I krátkodobý pobyt v lázních má mimořádné léčebné a také preventivní účinky. Léčivá minerální voda pomáhá také k prevenci a léčbě poruch metabolismu a neurologickými onemocněními. Lázeňský komplex nabízí 10 bazénů o ploše 1460 m2, vnitřní a venkovní bazény (33-37 °C), plavecké a dětské bazény, saunový svět (6 druhů saun). Mimořádná kombinace termální vody, léčivého bahna, pitného režimu a bioklimatu, ale také možnost návštěvy místních vyhlášených vinic a centra městečka dělá s těchto lázní ideální místo pro kratší i delší pobyty.

Radenci se nacházejí 20 km od dalších vyhlášených lázní Moravske Toplice (Terme 3000), 40 km od Mariboru a cca 50 km od Ptuje.

Náš názor:

perfektní kombinace léčebného či preventivního působení léčivé vody, relaxace a odpočinku, možnost řady výletů do okolí

Zvolte si vlastní termín
DopravaPokojStravaCena za osobu a noc od
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlkyPolopenze...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron