arrowDown
Název: Turecko

Nádherná země v jihovýhodní části středomoří čerpající z více než tři tisíce let starých kulturních tradic zažívající v posledních letech nebývalý ekonomický i kulturní rozkvět.Turecko se stává jednou z nejvyhledávanějších destinací, nejen pro obrovské množství historických památek, 7200 km dlouhé pobřeží s krásnými členitými plážemi, ale také pro vysokou kvalitu a širokou nabídku služeb poskytovaných návštěvníkům z celé Evropy.

Mírné klima, stálé počasí (až 310 slunečných dnů v roce) a příjemná teplota mořské vody zaručující koupání od začátku dubna do konce října a společně s velmi příznivými cenovými relacemi vytváří perfektní podmínky pro trávení dovolené nejen rodinám s dětmi a seniorům. Mladí hosté ocení živá turistická centra, kde je možno přes den užívat slunce na písečných plážích a v noci se bavit v nespočtu místních barů, restaurací s živou hudbou, klubů či diskoték.

Turecko je zemí, která dokázala využít předností, pro které jsou oblíbené země v severní Africe a přitom si zachovat příjemné a bezpečné prostředí typické spíše pro jižní Evropu. 

Název: Turecká riviéra

Turecká riviéra je jižní pobřeží země táhnoucí se v délce cca 140 km od města Antalya až po letoviska východně od Alanye. Celá riviéra je oblíbená pro perfektní klimatické podmínky a velmi stálé vysoké teploty moře. Mezi nejkrásnější letoviska této riviéry patří Side a Alanya s jednou z nejpůvabnějších pláží na světě - Kleopatřinou pláží.

Název: Alanya

Mladé a rozvíjející se letovisko (cca 120 km od letiště v Antalya), které patří k těm nejatraktivnějším na Turecké Riviéře.Na východě zátoky Alanya se nalézá do moře vybíhající útes se starou Seldžuckou pevností, ze které je nejkrásnější pohled na slavnou Kleopatřinu pláž.V roce 37 př.Kr. daroval Marcus Antonius město, a okolní provincii Kleopatře. Dnes je Alanya známa svými dlouhými písečnými plážemi s bujnou vegetací palem, datlovníků a banánovníků, starým městem s jeho památkami a obchůdky s tradičními stříbrnými a zlatými šperky, tržištěm a butiky se špičkovými koženými výrobky. Centrum letoviska nanebízí pouze procházky k pevnosti, nákupy na hlavním bulváru Ataturk, ale také návštěvu delfinária, velkého aquaparku či jeskyní umístěných ve skalách nad mořem pod majestátní pevností.

T_Lonicera World_exter_03_www.jpgT_Lonicera World_exter_07_www.jpgT_Lonicera World_exter_08_www.jpg
T_Lonicera World_inter_02_www.jpg

Hotel LONICERA WORLD ****

Turecko - Turecká riviéra - Alanya

další fotografie
BazénNáš tipSuper dětská cenaVhodné pro osoby starší 55 letKlimatizace zdarma
Název hotelu:

Hotel LONICERA WORLD

Poloha:

hotel Lonicera World (od roku 2019 se stravováním Ultra All inclusive) se nachází ve známém středisku Alanya - Avsallar v zálivu Fugla, jenž je známé jako jedno z nejhezčích zákoutí Turecké riviéry. Letovisko je situováno cca 100 km od Antalye. Centrum rušného města Alanya je vzdáleno cca 22 km od hotelu a řadí se k nejvyhledávanějším místům Turecké riviéry. Láká návštěvníky především čilým městským ruchem s nákupními možnostmi a noční zábavou. Rozsáhlý hotelový komplex se skládá ze šesti budov a je obklopen bohatou zelení. Nejbližší nákupní možnosti naleznete cca 5 minut od hotelu. Jen cca 25 minut chůze od hotelu je delfinárium, kde můžete sledovat představení delfínů. Transfer z letiště Antalya do hotelu trvá cca 150 minut

Ubytování:

standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky disponují koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), centrální klimatizací, TV-SAT, Wi-Fi, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2,- Euro/den), minibarem (denně doplňován vodou a sodou) a balkónem nebo terasou. Každodenní úklid, výměna lůžkovin a ručníků 3 x za týden. Za příplatek možnost ubytování v rodinných pokojích ve formě jednoho velkého pokoje nebo pokoje se dvěma oddělenými místnostmi (cena na vyžádání)

Vybavení:

recepce s lobby v hotelu Lonicera Resort, Wi-Fi připojení, hlavní restaurace, rybí restaurace a la carte, několik barů, disko, 4 venkovní bazény, 4 dětské bazény, 2 bazény se skluzavkami a tobogány, 2 vnitřní bazény, jacuzzi, SPA centrum, kadeřník, internet café (za poplatek), mini ZOO a obchody. Lehátka, slunečníky a zapůjčení osušek u bazénů i na pláži zdarma. Denní a večerní aktivity 6 dní v týdnu. Animační programy, slavnostní turecká noc (1 x v týdnu), plážový volejbal, vodní pólo, basketbal, vodní aerobik, šipky, stolní tenis, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), volejbal, fitness centrum (od 16 let), turecké lázně, sauna (vše zdarma). Vodní sporty, trampolína, biliár, masáže, procedury ve SPA centru a tureckých lázních, vstup na diskotéku +18 let (vše za poplatek). Pro děti jsou zde k dispozici mini klub (4 - 12 let), mini disko a animační programy

Stravování:

Ultra All inclusive zahrnuje snídaně (7.00 - 10.30), obědy (12.30 - 14.30), večeře (19.00 - 21.00) - vše formou bufetu. Nabídka dětského menu a dietního menu. Občerstvení během dne lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.30 - 18.00). Patisserie bar v Lonicera Resort (10.00 - 18.00), zmrzlina v Ice Hause (10.30 - 16.00). Pozdní večeře (21.00 - 23.00) a noční bufet (00.00 - 7.00) v Lonicera Resort - Panorama restaurace. Alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 - 02.30), avšak dle otevíracích dob jednotlivých barů. Možnost večeře jedenkrát za pobyt v a la carte restauraci (nutno objednat předem za registrační poplatek). Hosté mohou využívat celý areál včetně barů hotelu Lonicera Resort & Spa - mimo hlavní restauraci

Pláž:

samotný hotel je situován v bezprostřední blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře

Náš názor:

Hotel je svou polohou a službami vhodný pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro rodiny s dětmi. Doporučujeme včasnou rezervaci !!!

Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron